Bir çok erkek penis büyütme konusunda tedirgin olduğu gibi piyasa da bulunan ürünlerin bir çoğunun olumsuz dönüş yapmasıyla beraber , ürünlere olan güven sarsılmaktadır. Bunların yanı sıra içeriklerinde kimyasal veya katkı madde barındıran ürünlerinde sağlık durumlarını olumsuz etkilemesiyle insanlar ürünlerden korkar bir duruma gelmiştir. Şimdi ise sizlere sunmuş olduğuımuz v-pills penis büyütme hapı sayesinde herhangi bir sağlık durumu yaşamadan, tamamen bitkisel içeriği sayesinde sizlere kısa süre içerisinde penis büyümesi sağlayacaktır. Peki v-pills içerisinde bulunan penis büyüten bitkiler nelerdir birlikte görelim.

 

Keçiboynuzu (Epimedium sagittatum olarak) (bütün bitki)

Erkekte ve kadında libidoyu yükselten bir afrodizyaktır ve erkeklerde penisin sertleşme fonksiyonunu arttırmaktadır. Epimedium olarak bilinen keçiboynuzu ilk olarak eski klasik Çin tıp metinlerinde tanımlanmıştır. Günümüzde keçiboynuzu Geleneksel Çin Tıbbında önemli bir yere sahiptir ve dünya genelinde popüler olmaya başlamıştır.

Alıç (Crataegus pinnatifida olarak)(meyve)

Alıç bioflavonoidler açısından zengin olup damarları rahatlatır ve genişletir. Bu bileşimler kalbe kan ve oksijen akışını güçlendiren güçlü antioksidanlardır. Böylece kalbin dolaşımı sağlamak için sarf etmesi gereken gücü azaltır ve bu da kan basıncını ve kalp kasına baskıyı düşürür. Alıçtaki bioflavonoid maddeler kan damarlarının duvarlarını güçlendirir ve bedenin diğer bölümlerine kan akışını kolaylaştırır.

Muria Puama (Ptychopetalum olacoides olarak)(kök)

Güçlü bir afrodizyak olarak ünlenmiş önem verilen bir cinsel uyarıcıdır. Libidoyu çoğaltmak ve sertleşme bozukluklarının tedavisinde kullanılmaktadır.

Ginkgo (Gingko biloba olarak)(yaprak)

Ginkgo 5000 yıldan beri Çin Bitkisel tedavisinde kullanılmıştır. Ginkgonun beyine kan akışını güçlendirdiği bilinmektedir ki bu da beyini ve merkezi sinir sistemini canlandırabilir. Gingko kan dolaşımına, oksijenasyona iyi gelir ve cinsel fonksiyonu ve ereksiyonunuzun gücünü arttırarak genital bölgedeki kan dolaşımını hızlandırır.

Saw Palmetto (Serenoa repens olarak)(meyve)

Saw Palmetto Maya Kızılderililerinin aşk iksirlerine kattıkları eski bir Amerikan toniğidir. Bütün Avrupa’da iyi huylu prostat genişlemesinin tedavisinde kullanılan terapilerden biri olan saw palmetto aynı zamanda doğal bir afrodizyak olarak da etkilidir. Seks güdüsünü çoğaltmak ve genel olarak üreme organlarının sağlığına yönelik tasarlanmış ilaçların formulunde sıklıkla kullanılır.

Catuaba (Erythroxylum catuaba olarak)(kabuk)

Catuaba bitkisel tedavide uzun bir geçmişi olan bir afrodizyaktır. ınsanlar Caluaba’yı nesiller boyu kullanmıştır ve o Brezilya’da bulunan afrodizyak bitkiler arasında en ünlü olanıdır. Anavatanı Brezilya ve Amazonun belli bölümleri olan Catuaba dünya çapında cinsel iktidarsızlığın, yorgunluğun ve bitkinliğin tedavisinde kullanılan bir merkezi sinir sistemi uyarıcısıdır.

Damiana (Turnera diffusa olarak)(yaprak)

Antik çağlardan beri afrodizyak olarak ünlenmiştir. Popülaritesi özellikle Meksika’da yüzyıllar boyunca devam etmiştir. ılk olarak Aztekler tarafından erkek ve kadınlarda cinsel uyarıcı olarak törenlerde kullanılmıştır. Tıbbi kullanımları kısırlık, iktidarsızlık ve cinsel dengesizliklerin tedavisinde kullanılır.

Çin Ginsengi (Panax Ginseng olarak)(kök)

Geleneksel olarak genel zafiyeti yenmek ve ekstra enerji için kullanılır. Aynı zamanda afrodizyak etkisi göstermiştir. ıktidarsızlık, kısırlık ve erken boşalmanın tedavisinde kullanılır. Vücudu canlandırıp yenilerken tansiyonu dengeler. Sinir dokusunun büyümesine de yardımcı olur. Ginsengin ana maddelerinden biri beyine ve penise kan akışını etkileyen ve kan ve sperm yapabilen ginsenosid’dir. Rus bilim insanları ginsengin hem fiziksel ve mental aktiviteyi uyardığını, hem de atletik performansı arttırdığını ve cinsel bezler üzerinde olumlu bir etkisi olduğunu göstermişlerdir.

Kayen Meyvesi (biber türü olarak)(meyve)

Kayen kalbi, kılcal damarları ve sinirleri güçlendirerek kan dolaşımını uyarır. Tıpta asırlardır kullanılan hafif bir ağrı kesicidir.

 

Yukarı da saymış olduğumuz bitkilerin hepsi v-pills penis büyütme hapı içeriğinde bulunmaktadır. Bu şifalı bitkiler sayesinde sadece penis büyümesi sağlamayacak aynı zamanda cinsel sorunlarınızdan da kolayca kurtulabileceksiniz . Bitkilerin herhangi bir yan etkisi olmayacağı gibi kısa süre içerisinde de sizlere penis büyümesi sağlayacaklardır.  Erken boşalma, sertleşme gibi proplemleriniz var ise, cinsel birliktelik öncesi bir kapsül almanız halinde performans artışı sağlayarak bu durumlardan kolayca kurtulabilirsiniz

Sizlerde kısa süre içerisinde ve tamamen bitkisel bir ürün olan v-pills ile penis büyümesi ve cinsel sorunlardan kurtulmak istiyorsanız sitemiz üzerinden kolayca sipariş verebilirsiniz.

Uyarı!... Türk Ceza Kanunun 226. maddesi uyarınca 18 yaşından küçüklerin bu siteyi gezmeleri ve alışveriş yapmaları YASAKTIR. Web Sitemiz, T.C.K nın 226. Maddesi D bendinde yer alan müstehcen ürünlerin satışına mahsus alışveriş yeri kapsamındadır. 18 yaşın altındaysanız lütfen internet tarayıcınızı kapatınız. Bu sitedeki açıklamalar sadece bilgilendirmek amacıyla verilmiştir. Ürünler ilaç değildir, tıp ve sağlık profesyonellerinin tavsiye ettiği ilaçlar ile eşdeğer değildir. Ürün bilgileri ambalajlardaki açıklamalardan ve üreticilerin tanıtım broşürlerinden alınmıştır. Üreticilerin ürünleri hakkında verdiği bilgilerden ve yazım hatalarından kaynaklanan sorunlardan ve şikayetlerden sitemiz sorumlu değildir. Ürünlerin kullanımı ve sağlık sorunlarınız için öncelikle bir sağlık uzmanına, hekime, eczacıya danışınız.
Google | vpills - RSS - Google Sitemap | v pills - vpills gold - penis büyütücü

yosun çayı hilti kapsül aşk parfümü epimedyumlu macun deva kremi gergedan seti vpills